Formy płatności

W zależności od wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

        Dane do przelewu:

        All Colors Agata Bielecka

        ul. Potrzebna 3/19

        02-448 Warszawa

        nr rachunku bankowego: PL 90 2490 0005 0000 4500 1260 9340

 

  • Gotówka - zapłacisz gotówką przy odbiorze towaru z naszego magazynu w Woli Przypkowskiej lub biura w Warszawie, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu. 

 

  • Pobranie - za dodatkową opłatą (10 pln) zapłacisz kurierowi gotówką przy odbiorze towaru. Pamiętaj jednak, że w takim przypadku otrzymujemy płatność dopiero po upływie około dwóch tygodni od realizacji zamówienia. Płatność za pobraniem może więc mieć wpływ na termin wypłaty Twoich środków przy ewentualnym zwrocie towaru (odstąpieniu od umowy). 

 

  • Płatności elektroniczne - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. Rozliczenia płatności online przeprowadzane są przez Blue Media S.A. (bluemedia.pl), do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. System obsługuje bezpieczne transakcje:

Karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl